Polityka Prywatności dla zenethically.com

Jakie dane osobiste zbieram i dlaczego je zbieram

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbierane sa dane widoczne w formularzu komentowania, jak i adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki jako pomoc przy wykrywaniu spamu.

Korzystam w tym zakresie z systemu Disqus, co wiążę się z wykorzystywaniem plików cookies firmy Disqus.

Newsletter

Dane przekazane nam w ramach formularza zapisu na newsletter przetwarzane są w celu przesyłania Użytkownikowi newslettera.

Treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie

Analiza statystyk

Odwiedzając witrynę zostawiasz po sobie ślad w statystykach witryny, zbieranych przez Google Analytics.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Jak chronimy twoje dane?

Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.  Nie dzielę się danymi z innymi podmiotami niż z tymi, które odpowiadają za dostarczanie usług internetowych i których uczestnictwo w zarządzaniu danymi jest konieczne dla dobrego funkcjonowania witryny. Są to Google Analytics, Disqus, właściciel serwera-one.com, właściciel domeny internetowej-GoDaddy.