Recenzje

Informacje dostarczane na tym blogu nie dają żadnej gwarancji i nie przyznają żadnych praw. Zrobię wszystko by upewnić się że wszelkie informacje, w tym linki, są aktualne w czasie dodania ale nie ma pewności że informacje umieszczone dziś wciąż będą ważne albo dokładne w przyszłości.

Obiecuję próbowac aby świadomie nikogo nie zranić, zniesławiać albo urazić. Jeśli treść, błąd gramatyczny, slang albo interpunkcja tłumaczy się albo jest zinterpretowana jako coś złego w twoim kraju albo kulturze to napewno nie było moim zamiarem i ja nie poniosę za to odpowiedzialności.

Nie jestem lekarzem, prawnikiem, terapeutą, trenerem, szefem kuchni, albo jakimkolwiek innym typem wykwalifikowanego specjalisty także to co piszę nie może by odebrane jako fakt absolutny. Proszę zbudować swoją własną opinię opartą na tym co piszę ja i wyciągnąć racjonalne wnioski. Nie otrzymasz odszkodowania jeśli w jakiś sposób doświadczysz straty/uszczerbku/niedognosci z powodu czegoś napisanego w tym blogu.

Przeglądy produktów opierają się na moich doświadczeniach z danym produktem ale twoja skóra i ciało mogą reagować inaczej. Proszę upewnić się, że miejscowo przetestujesz produkt przed użyciem.
Jedynie produkty, które uważam za etyczne są przeanalizowane i zarekomendowane na tej stronie.

Linki partnerskie

Niektóre linki na mojej stronie mogą być linkami partnerskimi. To oznacza że otrzymam mała prowizję jeśli kupisz produkt używając linka z mojej strony. Bez obaw, dla Ciebie to nie jest dodatkowy koszt. Hosting i prawo posiadania domeny to nie darmowe serwisy więc te pieniądze będą wykorzystane na utrzymanie milenakrecisz.com. Okazjonalnie mogę sobie kupić jedną lub dwie migdałowe latte by móc pisać więcej wspaniałych postów dla Was. Jeśli jakimś cudem, kiedyś zbiorę większą sumę złotówek lub funtów dzięki moim czytelnikom, przekażę pieniądze na fundację charytatywną pomagającą zwierzętom.

Media

Kiedy zajdzie takie ptrzeba, wszystkie zdjęcia i video będą odpowiednio oznaczone. Media bez oznczenia pochodzą z otwartego źródła lub zostały stworzone przeze mnie, czyli kredytacja z mojej strony nie jest konieczna.
Jeśli chciałbyś użyć któregoś z moich zdjęć, proszę daj mi znać. Pewnie nie będę miała nic przeciwko temu ale proszę zapytaj.

Komentarze

Komentarze są mile widziane. Jednakże, zastrzegę sobie prawo do wykreślenia jakichkolwiek komentarzy dodanych na tego bloga bez ostrzeżenia z powodu:
– Komentarze okazaly sie byc spamem lub wątpliwym spamem.
– Komentarze zawieraja tresci wulagarne.
– Komentarze zawierające język albo pojęcia, które mogłyby być uznane za obraźliwe.
– Komentarze zawierające mowe nienawiści,  groźby, albo bezpośrednie ataki na osobę albo grupę.
Właściciel bloga nie jest odpowiedzialny za zawartość w komentarzach.
Dlatego, proszę być miłym.
Milego czytania!

Milena